Silnice skládačka Expressway 16ks Waytoplay

waytoplay

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

1 190 Kč s DPH

952 Kč s DPH

-20%

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu. 

Expressway je základní balíček 16 ks flexibilní silnice Waytoplay, ale obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Více informací

Waytoplay Expressway obsahuje 16 dílů, a délka silnice měří 258 cm. Skládá se z částí, které jdou snadno připojit k sobě. V balení naleznete osm křivek tvořících plný kruh, šest rovin, křižovatku a kruhový objezd.

Flexibilní silnice Waytoplay Expressway je vyrobena ze 100% bezpečného syntetického kaučuku, který je velice odolný a je ideální na hru uvnitř i venku. Díky flexibilní silnici si mohou děti sami tvořit cestyzatáčky a překážky podle sebe, neustále je měnit. 

Co umí Waytoplay silnice?

- lze je rozložit téměř na jakémkoliv povrchu (ve sněhu, vodě, trávě, koberci..)
- je snadno omyvatelná
- díly se k sobě snadno propojují
- podporuje představivost, hravost, tvořivost
- lze ji skvěle kombinovat s ostatními hračkami (podívejte se na naše sociální sítě a načerpejte inspiraci, s čím vším lze silnici propojit)

Vhodná pro děti od 3 let.

28 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Silnice Waytoplay

Hračka je skvělým pomocníkem do deštivých dnů, ale také jako perfektní zábava na hřiště či do vany. Dílky jdou krásně spojit i dětskýma ručičkama, drží, nerozpojují se.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne

Waytoplay

Jestli přemýšlíte zda koupit, tak určitě kupte. Jediný problém je, že je těch dílků pořád málo ???? Ale snadno se staví, děti to zvládnou sami a hlavně drží, nerozpojuje se.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne