Silnice skládačka Highway 24ks Waytoplay

waytoplay

Nový produkt

1 Položka

SKLADEM IHNED K ODESLÁNÍ

1 690 Kč s DPH

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu.

Highway je základní balíček 24 ks flexibilní silnice Waytoplay, ale obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Více informací

Waytoplay Highway obsahuje 24 dílů, a délka silnice měří 376 cm. Skládá se z částí, které jdou snadno připojit k sobě. V balení naleznete dvanáct křivek tvořících plný kruh, osm rovin, dvě křižovatky a dva kruhové objezdy.

Flexibilní silnice Waytoplay Ringroad je vyrobena ze 100% bezpečného syntetického kaučuku, který je velice odolný a je ideální na hru uvnitř i venku. Díky flexibilní silnici si mohou děti sami tvořit cestyzatáčky a překážky podle sebe, neustále je měnit. 

Co umí Waytoplay silnice?

- lze je rozložit téměř na jakémkoliv povrchu (ve sněhu, vodě, trávě, koberci..)
- je snadno omyvatelná
- díly se k sobě snadno propojují
- podporuje představivost, hravost, tvořivost
- lze ji skvěle kombinovat s ostatními hračkami (podívejte se na naše sociální sítě a načerpejte inspiraci, s čím vším lze silnici propojit)

Vhodná pro děti od 3 let.

30 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Parádní hračka

Se silnicí jsme velmi spokojeni, děti ji milují! Můžete ji postavit všude, i přes překážky. My ji využíváme i k dřevěné vláčkodráze, a rozšiřujeme si tak městečko. To je přesně ten typ hračky, která neomrzí ani po letech.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne