Domino 2v1 Little Dutch

Little Dutch

4449

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

349 Kč

Little Dutch DOMINO Puzzle ZOO
Tato 2-v-1 malá domino logická hra je zábavná hra pro rozpoznávání obrázků a porovnávání čísel. Každá domino karta má dvě strany. Na jedné straně karta obsahuje dva kusy zvířat. Na druhé straně je hra domino v krásných barvách.
Hra stimuluje logické dovednosti, sociální dovednosti a schopnost soustředit se.

Více informací

Domino

Zamíchejte všechny karty domino a položte je lícem dolů na stůl. Každý hráč obdrží 6 domino karet. Položte zbývající karty na hromádku zásob a zahněte jednu kartu na stole, aby se hra začala. Začne nejmladší hráč. Hráč musí porovnat jednu ze svých karet s těmi, které jsou již na stole. Každá nová karta může být umístěna na začátek nebo na konec „hada“ karet. Pokud hráč nemůže umístit žádnou ze svých karet, vytáhne jednu kartu z hromady. Pokud je tato karta shodná, může hráč položit kartu přímo na stůl. Pokud se nejedná o zápas, musí hráč přidat tuto kartu do své vlastní sady karet. Vítězem bude první hráč, který nemá domino.

Hádanka

Malá holandská logická skládačka obsahuje dvě kusy zvířat na každé kartě. Děti musí nejprve zvířata rozpoznat a poté připojit kartu, která správně vyplní jeden ze dvou zvířecích obrázků na stole. Tato hra posiluje vizuální vývoj vašich dětí. Barva pozadí může také malým dětem pomoci zjistit kombinace. Existuje jen jeden způsob, jak spojit všechna zvířata. Příklad najdete v tomto poli.

Little Dutch vytváří nadčasové, vysoce kvalitní hračky se stylovými barvami, tisky a ilustracemi. Všechny naše výrobky jsou v souladu s evropskými směrnicemi a jsou vyráběny sociálně odpovědným způsobem bez použití dětské práce


- 28 kusů
- Hra 2 v 1
- Vyrobeno z odolného kartonu
- Ideální pro rozvoj dovedností puzzle
- Přichází v pěkném úložném boxu


Krabice: 21,5 x 21,5 cm

Vhodné od 3 let.

30 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (0)