Hnízdečko Vintage Flowers PREMIUM Makaszka

Makaszka

Nový produkt

1 Položka

Skladem

1 490 Kč s DPH

1 043 Kč s DPH

-30%

Hnízdo pomáhá vytvářet okolí miminka tak, jak bylo zvyklé ještě v bříšku. Má kolem sebe ohraničený prostor, díky kterému se cítí bezpečně. Hnízdečko Vintage Flowers Makaszka je nejen praktické, ale také nádherné na pohled i dotek.

Více informací

Hnízdečko pomáhá miminkům cítit se dobře. Narozená miminka se špatně orientují v prostoru, a díky tomu, že mají kolem sebe mantinely, jsou si jistější svou polohou.

Mimo pohodlí miminka jsou navíc bezpečnější formou, jak dítě položit např. na pohovku.

Využití hnízdeček jsou různorodá - v postýlce, v kočárku, na návštěvách. Pokud jedete někam přes noc, v hnízdečku se bude miminko cítit jako doma.

Jsou vyrobená z nejkvalitnější bavlny a sametu (velvet materiál), který je neuvěřitelně příjemný, hřejivý a trvanlivý.

Sametová tkanina je ideálním materiálem, je velmi jemná a zároveň velmi trvanlivá. Inovativní technologie s dvojitou vazbou z extrémně tenkých polyesterových vláken poskytuje tento fantastický efekt.

Výplň hnízdečka a jeho matrace jsou vyrobeny z elastické polyuretanové pěny, kterou lze při praní vyjmout. Díky pěnovým stranám, které jsou tvrdší než silikonová náplň a vzdušnější, minimalizujeme riziko SIDS. Matrace Premium je tlustá 2,5 cm a je vyrobena z pěny vhodné hustoty, která umožňuje fyziologické umístění těla dítěte.


Ve spodní části je hnízdečko opatřeno širokou páskou na suchý zip pro snadnou manipulaci (rozevírání a zapínání hnízdečka, regulace délky).

Určeno dětem ve věku 0 až 8 měsíců.

rozměry: vnější: 90x46cm, vnitřní: 28x70cm (+/- 2 cm)

složení: měkký samet a 100% bavlna nejvyšší kvality s certifikátem OEKO-TEX 100 třídy I. Velvet a bavlna jsou vzájemně dokonale barevně sladěny

výplň: antialergická, prodyšná polyuretanová pěna

způsob praní: prát při 30 ° C, neperte ručně, nesušit v sušičce

13 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (0)