Hrací podložka Sage Green Makaszka

Makaszka

Nový produkt

1 Položka

Skladem

1 250 Kč s DPH

Hrací podložka Makaszka Sage Green je odpovědí na otázku, jak rychle dětem uklidit hračky nebo jim vytvořit útulný hrací koutek. Díky výplni změkčí tvrdý povrch a pomocí šňůrky deku jednoduše stáhnete i se všemi hračkami do tvaru pytle.Varianta v krásném přírodním vzoru Sage Green

Zkombinujte hrací podložku i s ostatními produkty z kolekce Sage Green a slaďte dětský pokojíček: hnízdečkomantinel

Více informací

A je uklizeno!

Hrací podložka Makaszka slouží jako podklad pro hraní na studeném, tvrdém povrchu, aby si vaše dítko vydrželo hrát co nejdéle a co nejpohodlněji. Co je ale pohodlné pro vás, je možnost stáhnutí podložky do tvaru pytle, v němž můžete klidně všechny hračky nechat schované na příště a uklidit tak během minutky.

Deka se svým krásným vzorem Sage Green hodí do pokojíčku, obývacího pokoje, na zahradu, či terasu.

Obě strany jsou vyrobeny z bavlny nejvyšší kvality. Uvnitř je podložka vyplněna antialergickou, lehkou silikonovou netkanou textilií, která poskytuje měkkost a izolaci od tvrdých povrchů.

  • Rozměry: průměr 140 cm (+/- 3 cm)
  • Složení: 100% bavlna nejvyšší kvality s certifikátem OEKO-TEX 100 třídy I. Tisk na bavlně nezmění barvy ani po opakovaném praní. Pokud vás nezaujal vzor Sage Green, můžete vybrat i z jiných vzorů nejen od značky Makaszka.
  • Výplň: antialergická, prodyšná silikonová netkaná textilie, která během mytí a používání nemění svoji strukturu. Výplň uvnitř je všitá do vnější látky, díky které se během používání a praní nepohybuje.
  • Praní: prát při 30 ° C, nesušit v sušičce. 

Před prvním použitím všech dětských výrobků se doporučuje prát.

12 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (0)