O Viva Kids

Svět potřebuje spokojené děti a mámy - a proto je tu Viva Kids. 

Naším posláním je obklopovat děti krásnými věcmi v prvotřídní kvalitě již od narození. Při výběru našeho sortimentu však nemyslíme jen na vaše nejmenší, ale také na vás. Je důležité, abyste se i vy cítila v roli maminky – výjimečně, stylově a sebevědomě.

Dopřejte si víc, než potřebujete, protože spokojené dětství vašeho dítěte začíná u vás.

 

Jmenuji se Simona, a jsem zakladatelka a srdce Viva Kids

Jsem ale především také máma, která chce pro své dítě to stejné co vy – to nejlepší.

Při shánění výbavičky jsem již byla otrávená z brouzdání po e-shopech s tisíci produkty, kde je nejasný jejich původ i kvalita. A právě tehdy se zrodil nápad. Nápad, který vám tohle všechno usnadní, ušetří čas při hledání kvalitních věcí, a nabídne ochotně pomocnou ruku.

Jsem tu pro vás kdykoliv budete potřebovat. Ráda poradím ohledně produktů, objednávek, ale taky vás klidně jen ujistím, že jste dobrá máma.

 

Další členové, bez kterých by to nešlo:

Marketingovou hlavou a velkou pomocnicí je ve Viva Kids Marie, budoucí maminka, která srší nápady v čem se ještě zlepšovat a jak vám Viva Kids více přiblížit.

Nejbližší rodina je nenahraditelná. Kromě psychické opory manžel občas zastává i funkci expedienta a vozí balíčky k odeslání.

Naší nejmenší členkou týmu a zároveň největší pomocnicí je Sabinka, která veškeré zboží testuje a podrobuje uživatelským zkouškám. A jak to tak bývá – děti jsou upřímné, takže doporučuje jen to nejlepší :)

Já jsem tu pro vás, ale také neustále hledám nové značky, které nebývají k dostání v běžných obchodech, aby pro vás byla naše nabídka co nejzajímavější a vy díky ní co nejoriginálnější. Pokud i vy máte zajímavý nápad na značku nebo produkt, který vám u nás chybí, ráda náš sortiment rozšířím.

Kontaktuje mě na e-mailu simona@vivakids.cz nebo tel. čísle +420 721 513 127.

 

Víte, že máme i sociální sítě? A kde jinde nás lépe poznat, než tam! Budete vědět o všech novinkách. můžete se pokochat lifestyle fotkami produktů, dotkneme se společných mateřských témat. A kdykoliv se můžete na cokoliv zeptat.

Facebook / Instagram

Jaké značky u nás najdete?

La Millou

Celosvětově uznává značka plná veselých vzorů vyzařujících radost a optimismus. Vlajkovou lodí jsou přikrývky a sety do postýlky, které perfektně nahrazují běžné dětské peřiny, jsou antialergenní, celé pratelné což přispívá k lepšímu udržování čistoty nejen zvenku, ale i zevnitř přikrývek.

V rámci vzorů najdete ucelené kolekce a můžete tak sladit dětskou postýlku, kočárek a nově i doplňky outfitu!

Každá objednávka je zabalena do dárkového látkového pytlíčku s logem La Millou a roztomilým srdíčkem se jmenovkou, či dárkové krabičky.

Pinokio

Pro dětskou pokožku jsou důležité kvalitní a především bavlněné prodyšné materiály použité na oblečení. V Pinokio toto vědí, proto najdete kousky se stoprocentním nebo vysokým podílem bavlny. Kalhoty mívají široký lem, takže netlačí do bříška, bodýčka zase dostatečně široké rukávy pro snadné oblékání.

Kolekce jsou vytvářeny celistvě a spíše do jemnějších tónů. Najdou si své kluci i holky. Vyrobeno v EU.

Little Dutch

Holandská značka dřevěných hraček a doplňků nesoucí se na vlnách jemných barev, ale především s důrazem na rozvoj dětí, zlepšení koordinace pohybů, motorických dovedností formou hraní.

Pastelové barvy jsou vybírány pro chlapce i děvčata, dřevěné hračky jsou velice příjemné na dotek a pro nás tak přirozené.

Craffox

Výrobcem primárně učících věží Craffox jsou mladí rodiče, kteří chtěli pro své dítě bezpečnou, stylovou a víceúčelovou pomůcku do domácnosti. Jejich učící věže se pyšní trojím využitím (jako učící věž, stoleček, tabule ke kreslení). Bezpečnost a ekologie je pro ně na prvním místě, proto všechny výrobky splňují přísné evropské normy pro bezpečnost hraček, výrobní materiál pochází s šetrně obhospodařovaných lesů.

Little Bird Told Me

Britská značka přináší do domácností veselá zvířátka, houpací koníky a tahací hračky v jedinečných provedeních atraktivních pro děti a hodících se i do jemných interiérů. Splňují evropské normy na bezpečnost hraček a stanou se blízkými kamarády vašich dětí.

Naleznete mezi nimi klasické koníky, ale třeba i nevšední zvířátka jako ovečku a lamu.

Makaszka

Nabízí širokou škálu jedinečných produktů pro děti i dospělé, vybavení dětských pokojíčků, které mají styl. Mezi jejich produkty najdete něco pro klasiky, i pro ty, kteří mají rádi odvážnější barvy a kombinace vzorů.

Vytváří nové kolekce tkanin, hrají si s barvami, vzory, a snaží se vytvořit radostný, barevný svět plný úsměvu svých zákazníků.