Matka v kuchyni

Jana, alias matka_v_kuchyni, vede úspěšně instagramový profil zaměřený na jídelníček našich nejmenších, ale zároveň na lifestyle a tipy pro děti, vaření, zahradničení. Na jejím profilu ucítíte teplo a vůni domova.

Novinky

Slevy

Matka v kuchyni Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Magnetická kniha Vánoce - Christmas Magnetic Book vás a vaše dítko naladí na krásné vánoční období a zimní radovánky. Na 4 předlohových kartičkách se scénami vzniknou díky 110ks magnetek a představivosti dětí veselé chvíle - jak v knize, tak u vás doma.

Dětská učící věž Craffox je skvělá pomůcka pro všechny zvídavé děti, které zajímá vše okolo. Věž je víceúčelová. Snadnou přestavbou se z ní stane dětský stůl se židlí. Na zadní straně je křídová tabule, na které mohou děti kreslit a psát. Skvělá volba nejen do malých bytů!

Pamatujete? Hra našeho dětství! Dřevěné Mikádo od Kids Concept zabaví celou rodinu.

Hrací podložka Makaszka Sage Green je odpovědí na otázku, jak rychle dětem uklidit hračky nebo jim vytvořit útulný hrací koutek. Díky výplni změkčí tvrdý povrch a pomocí šňůrky deku jednoduše stáhnete i se všemi hračkami do tvaru pytle.Varianta v krásném přírodním vzoru Sage Green Zkombinujte hrací podložku i s ostatními produkty z kolekce Sage Green a...

Extrémně měkký a jemný bambusový polštářek motýlek poskytuje pohodlí při cestování, snižuje nárazy při jízdě v kočárku i autě. Díky speciálnímu tvaru dokonale sedí a poskytuje dětské hlavičce příjemnou oporu. Polštářek motýlek ve vzoru Night Flowers bude vaším praktickým i stylovým doplňkem.

Zábavné puzzle Pelíšky od Djeco děti naučí, kde jaké zvířátko spinká. 

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek