Podložka do kočárku bamboo memory Woodland Makaszka

Makaszka

Nový produkt

2 ks

Skladem

990 Kč s DPH

Podložka chrání kočárek před nečistotami a zvyšuje komfort dítěte. Navíc tato Makaszka bambusová s paměťovou pěnou je i krásným doplňkem ve vzoru Woodland.

Více informací

Podložka je vyrobena z inteligentní paměťové pěny - moderním, technologicky vyspělým materiálem, jehož otevřená a vzdušná struktura umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teplotynevyvíjí tlak na kontaktní body těla, ale přizpůsobuje se jim.

Paměťová vložka chrání kočárek před nečistotami. Miminku poskytuje pohodlí a teplo v chladnějších dnech, a v horkém počasí chrání jeho jemnou pokožku před tvrdým - syntetickým čalouněním.

Je vyrobena ze 100% bambusové tkaniny. Má 8 otvorů pro 5bodové pásy, je univerzální a hodí se téměř do každého kočárku. Vložka má v horní části popruhy pro připevnění k kočárku, a v zadní části jsou dva široké elastické pásy, které mohou vložku dodatečně připevnit.


Bambus je antibakteriální, antialergický a antimykotickýPohlcuje vodu o 60% lépe než bavlna, pohlcuje nepříjemné pachy a je plně biologicky rozložitelnýMá termoregulační vlastnosti, díky čemuž udržuje teplotu za horka o dva stupně nižší než okolí. Bambus je nejhezčí, nejjemnější a zároveň nejpřirozenější látkou, kterou můžete poskytnout svému dítěti, zabraňuje přehřátí a pocení. 

Podložka je ručně šitá, s maximální péčí a pozornosti k detailům. Zkombinujte podložku s dalšími produkty Makaszka ve stejném vzoru a vytvořte tak stylový a neokoukaný kočárek.


Určeno dětem ve věku 6 až 36 měsíců.


rozměry: 32x85 cm (+/- 2 cm)

složení: 100% bambusová viskóza nejvyšší kvality s certifikátem OEKO-TEX 100 třídy I.

výplň: antialergická, měkká a elastická pěna, která během mytí a používání nemění svoji strukturu. Výplň uvnitř je všitá do vnější látky, díky které se během používání a praní nepohybuje.

způsob praní: prát při 30 ° C, nesušit v sušičce, neumývat ručně.

V důsledku použití, častého praní a vystavení slunečnímu záření se mohou bambusové výrobky přirozeně opotřebovat - látka se může ošoupat  a barvy mohou ztratit svou intenzitu. Tento druh opotřebení není důvodem k reklamaci.

21 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (0)