Magnetická kniha Vánoce

Nový produkt

13 ks

625 Kč s DPH

406 Kč s DPH

-35%

Magnetická kniha Vánoce - Christmas Magnetic Book vás a vaše dítko naladí na krásné vánoční období a zimní radovánky. Na 4 předlohových kartičkách se scénami vzniknou díky 110ks magnetek a představivosti dětí veselé chvíle - jak v knize, tak u vás doma.

Více informací

Magnetická kniha pro všechny milovníky Vánoc a zimy s překvapením.

Co máte, děti, na zimě nejraději? Stavění sněhuláka, koulovačku s kamarády, čekání na Mikuláše nebo zdobení stromečku? Vyberte si ze 4 předlohových kartiček a postavte si podle nich z magnetek svou oblíbenou zimní nebo vánoční činnost. Kdo má chuť, může vyzkoušet pooblékat postavičky i do různého zimního oblečení.

Fantazii se meze nekladou a scény si děti můžou tvořit i samostatně. Kniha obsahuje až 110 kusů magnetek, které navrhla oblíbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu. Mezi magnetkami najdete například - vánoční stromeček, ozdoby, dárečky, sněhuláka, sáňky, Mikuláše s pytlem plným dobrot, perníčky nebo postavičky dětí, rodičů, prarodičů, roztomilých zvířátek a spoustu dalšího.

A jaký je pro děti jeden z nejkouzelnějších momentů Vánoc? Přece psaní dopisu pro Ježíška. Na děti proto čeká v knize překvapení - dopis Ježíškovi ve formě omalovánky. Stačí ho vybarvit a nakreslit nebo napsat svoje tajná přání.

Magnetická kniha podporuje kreativitu, dětskou fantazii a rozvoj řeči. Zabaví všechny děti, které ještě věří ve vánoční zázraky. Je to ideální dáreček na Mikuláše nebo na adventní čas, kdy děti odpočítávají každý jeden den do Vánoc a o vánočních zvycích se s Vámi chtějí bavit den co den. Anebo to bude spíše výjimečný dárek pod vánoční stromeček?

Kniha obsahuje: 110 ks magnetek, 4 ks předlohových kartiček se scénami, 6 ks předlohových kartiček pro oblékání postaviček, 1 ks dopisu Ježíškovi.

Simona z Viva Kids doporučuje:

Kniha je vhodná pro děti od 3 let, ale i dvouleté dítko si s knihou krásně vyhraje. Pravděpodobně to budou jeho první Vánoce, které budou více vnímat, a magnetická kniha mu s tím krásně pomůže - poukáže na aktivity, na které se lze v tomto období těšit, jak probíhají, a jak si je společně užijete. Je ale nutné používat knihu pouze pod dohledem dospělé osoby

Rozměry knihy: 260 x 188 x 42 mm

Vydavatel: Edukid

3 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Krásný dárek

Pokud chcete v dětech podpořit fantazii a zabavit je na dlouhý čas doporučuju. Celé balení je pěkně zpracovano, magnetky jsou pevné a můžete s nimi společně tvořit hezké příběhy.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne