Multifunkční učící věž medvěd přírodní by Craffox

Craffox

CRAFFOX6

Nový produkt

1 Položka

3 999 Kč s DPH

3 399 Kč s DPH

-15%

Dětská učící věž Craffox je skvělá pomůcka pro všechny zvídavé děti, které zajímá vše okolo. Věž je víceúčelová. Snadnou přestavbou se z ní stane dětský stůl se židlí. Na zadní straně je křídová tabule, na které mohou děti kreslit a psát. Skvělá volba nejen do malých bytů!

Více informací

Záruka 2 roky
MJ ks

Už žádné tahání za nohavici a vyžadování pozornosti! Aby se Vaše dítko mohlo zapojit do každodenních činností, je tu Craffox!

Craffox je multifunkční učící věž v 3v1, lze ji využívat více způsoby a jednoduše přizpůsobit momentálním potřebám.

3v1 znamená:

  •  učící věž
  •  věž můžete jednoduše přestavět na stoleček se sedátkem (mohou ji tak využít i dvě děti současně)
  • součástí věže je tabule pro kreslení křídami umístěná na zadní straně

Věž je opatřena speciálními ochrannými bočnicemi, které chrání dítě před nechtěným pádem. Dítko, které už umí lézt po čtyřech a stát bez problému dokáže do věže samo nalézt i slézt.

Maximální nosnost věže je 70 kg.

Materiál:
Věž je vyrobena z baltské břízové překližky, která je známá svou extrémní odolností. Tento materiál je odolnější, než dřevotřískové desky, které se často využívají k montáži podobného nábytku. Překližka je bezpečný a ekologický materiál a splňuje certifikáty CE, PEFSC a FSC. Při výrobě je použité dřevo z šetrně obhospodařovaných lesů.

Dětská učící věž Craffox je dodávána v rozmontovaném stavu. Návod na montáž je přiložen k balení. K montáži budete potřebovat
šroubovák.

5 jiné produkty ve stejné kategorii

Reviews (0)