Zima & Vánoce

Pořádná zima si vyžaduje pořádnou výbavu! Zahřejte se našimi fusaky a rukávníky, nebo vyberte zábavu na dlouhé zimní večery.

Novinky

Zima & Vánoce Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Magnetická kniha Vánoce - Christmas Magnetic Book vás a vaše dítko naladí na krásné vánoční období a zimní radovánky. Na 4 předlohových kartičkách se scénami vzniknou díky 110ks magnetek a představivosti dětí veselé chvíle - jak v knize, tak u vás doma.

Pan perníček je originální dřevěná sada hraček pro malé dětské cukráře a cukrářky pro rozvoj dětských schopností a jemné motoriky. Upečte a ozdobte si perníčky spolu s Oscarem a Cannelle. Sada obsahuje mnoho různých ozdob na cukroví jako je cukrová poleva, čokoláda, kreativní cukrové ozdoby atd. Všechno je uloženo v krásně ilustrované krabičce, která...

Sada 6 prstových barev s praktickým aplikátorem i pro nejmenší ručky.

Pro děti jednoznačně nejkrásnější období roku! Dřevěný betlém Little Dutch dokáže navodit tu správnou atmosféru hravou formou, rozvíjet fantazii a vyprávět vánoční příběhy.

Pořádek, ten musí být! Dřevěný popelářský vůz Kids Concept se o něj rád postará.

Župan - Bamboo Soft je nezbytným prvkem v domě každého rodiče. Dokonale vyrobený, jemný a extrémně savý - perfektní pomocník při každodenních koupelích, ale také na pláži nebo v bazénu. Vzor Moonlight Swan - Grey

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek