Kloboučky

V letních dnech a na slunečním záření je klobouček pro děti (nebo jiná pokrývka hlavy) téměř nutností. Malý tvoreček nemá ještě dostatečně chráněnou kůži, proto mu musíme pomoci. Klobouček ochrání nejen tvář, ale také krk a ramínka.

Novinky

Slevy

Kloboučky Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Kloboučky jsou praktickým stylovým doplňkem, ale hlavně v létě pro děti nutností. Tyto ručně šité klobouky Makaszka udělají radost svými krásnými vzory dětem i rodičům. K dostání ve dvou velikostech a vzorech, tento je vzor Monkeys.

Kloboučky jsou praktickým stylovým doplňkem, ale hlavně v létě pro děti nutností. Tyto ručně šité klobouky Makaszka udělají radost svými krásnými vzory dětem i rodičům. K dostání ve dvou velikostech a vzorech, tento je vzor Savanna.

Klobouček pro kluky i holky Safari Hat od La Millou v krásném vzoru Route 66 se stane praktickým a stylovým doplňkem, který oku dětí i rodičů nesmírně lahodí! Klobouček je v jedné velikosti, a mírně se dá stáhnout.

Kloboučky jsou praktickým stylovým doplňkem, ale hlavně v létě pro děti nutností. Tyto ručně šité klobouky Makaszka udělají radost svými krásnými vzory dětem i rodičům. K dostání ve dvou velikostech a vzorech, tento je vzor Magic Forest.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek