waytoplay

Značka Waytoplay je rodinná firma, při jejíž vzniku hrály důležitou roli děti, a doposud tomu tak je. Její jedinečný produkt - flexibilní silnice, přináší nespočet variant cest a kombinací pro rozvoj dětské fantazie. 

Flexibilní nerozbitná silnice Waytoplay je vyrobena z prvotřídní černé gumy, která díky své pružnosti skvěle kopíruje tvar každéh...

Značka Waytoplay je rodinná firma, při jejíž vzniku hrály důležitou roli děti, a doposud tomu tak je. Její jedinečný produkt - flexibilní silnice, přináší nespočet variant cest a kombinací pro rozvoj dětské fantazie. 

Flexibilní nerozbitná silnice Waytoplay je vyrobena z prvotřídní černé gumy, která díky své pružnosti skvěle kopíruje tvar každého podkladu. Veškeré výrobní materiály pochází z Německa, kde jsou také certifikovány a registrovány. 

Traťové dráhy Waytoplay vyhovují nejvyšším evropským normám EN-71 pro hračky. Bez BPA, ftalátů, PAH a kadmia.

Nechte své dítě najít způsob, jak se stát králem, či královnou silnic. A díky flexibilní silnici Waytoplay jak jinak, než bezpečně!

Více

Novinky

Slevy

waytoplay Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu. King of the Road je základní a největší balíček 40 ks flexibilní silnice Waytoplay, obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu. Highway je základní balíček 24 ks flexibilní silnice Waytoplay, ale obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu.  Expressway je základní balíček 16 ks flexibilní silnice Waytoplay, ale obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Waytoplay flexibilní gumová skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu.  Ringroad je základní balíček 12 ks flexibilní silnice Waytoplay, ale obsahuje vše důležité pro nerušené hraní. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Waytoplay flexibilní skládací silnice je snem každého dítěte (nejen kluků). Svou variabilitou plně podporuje představivost a kreativitu.  Road to Recovery je balíček 7 karotnových kusů a 1 gumového, který je dostupnější variantou základních balíčků waytoplay. Cestu a cestovní mapy můžete prodloužit zakoupením dalších sad nebo rozšiřujících balíčků.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek