Novinky

Nejprodávanější produkty

Slevy

Nové produkty

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek

Směsová esence sestavená právě pro nejmenší: zlepšení soustředění se na učivo a prosociální chování vůči okolnímu školnímu i domácímu prostředí

Směsová esence sestavená právě na noční strachy – uklidňuje, navrací pohodu

Směsová esence sestavená na podporu snadné adaptace na nové prostředí – uklidňuje, dodává sebedůvěry, snadnou akceptaci nového prostředí i lidí 

Rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Krizová terapie je vhodná pro použití během stresových situací, při dlouhodobém i nárazovém stresu, uklidňuje a harmonizuje, přináší psychickou pohodu pro klidnější prožití dne.

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce. 10 ml

Potřebujete po náročném dni zregenerovat a uklidnit vaši mysl? Tak právě pro Vás je tato vůně jako stvořená.  30ml - cca 4 doplnění  foto pouze ilustrační

Potřebujete po náročném dni zregenerovat a uklidnit vaši mysl? Tak právě pro Vás je tato vůně jako stvořená. 

Jak napovídá název, svíčka je přímo stvořená pro odpočinek a také zahání chmury v mysli i  na duši. Úžasně harmonizuje psychiku dětí i maminek a napomáhá při nespavosti.  Velikost 235 ml.

Jak napovídá název, svíčka je přímo stvořená pro odpočinek a také zahání chmury v mysli i  na duši. Úžasně harmonizuje psychiku dětí i maminek a napomáhá při nespavosti.  Velikost 165 ml.

Jak napovídá název, svíčka je přímo stvořená pro odpočinek a také zahání chmury v mysli i  na duši. Úžasně harmonizuje psychiku dětí i maminek a napomáhá při nespavosti.  Velikost 120 ml.

Potřebujete po náročném dni zregenerovat a uklidnit vaši mysl? Tak právě pro Vás je tato vůně jako stvořená.  10 ml

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce.

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce. Velikost 235 ml.

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce. Velikost 120 ml.

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce. Velikost 165 ml.

Dle tradiční čínské medicíny je element Kovu spjat s ročním obdobím podzimem, bílou barvou a hlavním orgánem tohoto elementu jsou plíce. 30ml - cca 4 doplnění 

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek